Úvodní strana » Systémy » EZS » Ústředny

Ústředny EZS

Ústředny jsou mozkem celého systému EZS. Jsou umístěny ve střeženém prostoru, pokud možno né  v místech se snadným přístupem . Vyhodnocují veškeré signály ze snímačů a ovládacích zařízení a po jejich analýze rozhodují o vyhlášení poplachu v souladu s naprogramováním. Ovladače jsou jediný prvek, se kterým uživatel přijde běžně do styku. Slouží nejen k zajištění a odjištění EZS, ale i k programování a nastavení různých funkcí. Ovladače s LCD displejem tyto činnosti značně zpřehlední.

Digiplex

Digitální sběrnicový systém DIGIPLEX umožňuje rozšiřování a zdokonalování Vašeho bezpečnostního systému společně s nároky uživatele nebo s rozšiřováním hlídaného objektu. Svou plně flexibilní „stavebnicovou“ architekturou nabízí možnost kdykoliv přestavět, doplnit nebo rozšířit systém o další prvky až do celkového počtu 48 zón. Všechny prvky jsou navzájem plně kompatibilní a tvoří harmonický celek.

Spectra

SPECTRA umožňuje rozdělit hlídaný prostor na 2 zcela nezávislé podsystémy a rozlišovat až 48 individuálních uživatelů s vytvořenou hierarchií pravomocí.Pomocí těchto vlastností dokáže uhlídat i dva nezávislé sousedící objekty, anebo rozdělit jeden objekt na 2 nezávislé části. SPECTRA je vyvinuta s filozofií „USER FRIENDLY“ – uživatelsky přátelský systém. V praxi to znamená jednoduché a přehledné ovládání při zachování maximálních bezpečnostních nároků. Samozřejmostí u celé řady SPECTRA je telefonní komunikátor, schválený pro provoz v ČR, vysílající zprávy na Pult Centralizované Ochrany.